Zamknij
REKLAMA

Uczeń z podstawówki pobił nauczycielkę. Wszystko działo się na oczach kolegów!

15:52, 07.09.2021 | Źródło: Gazeta Wrocławska
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/
REKLAMA

Uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Głogowie (woj. dolnośląskie) pobił podczas lekcji... nauczycielkę. Sprawę bada policja. 

Chłopiec miał kopnąć kobietę, uderzyć ją książką, a także wymierzyć cios ręką w głowę. Wszystko to działo się na oczach innych uczniów.

Dyrekcja szkoły zareagowała natychmiast. Na miejsce wezwano policję i pogotowie. 

- Nie potrafię jeszcze powiedzieć, czy zachowanie tego ucznia to efekt zdalnego nauczania, czy czegoś innego. Sytuacja jest badana - mówi Gazecie Wrocławskiej dyrektor szkoły Ernest Kłósek.

Po całym zdarzeniu uczeń był wzburzony. 

- Wezwałem policję i pogotowie, które po kwadransie przyjechały do szkoły i podjęły swoje czynności. Zapewniam, że nasza szkoła jest bezpieczna i ten incydent całkowicie nas zaskoczył. Nie potrafię jeszcze powiedzieć, czy zachowanie tego ucznia to efekt zdalnego nauczania, czy czegoś innego. Sytuacja jest badana - mówi cytowany przez Gazetę Wrocławską dyrektor szkoły Ernest Kłósek.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja. Szkoła natomiast, po poinformowaniu o całym zajściu matki chłopca zaproponowała wsparcie specjalistów. 

Uczeń nie pojawił się w szkole 

Po ataku na nauczycielkę uczeń nie pojawił się w placówce. Nauczycielka natomiast pracuje normalnie. Nie zdecydowała się na wzięcie wolnego. Jak informuje Gazeta Wrocławska, ma pełne wsparcie dyrekcji.  

- Naszą rolą jest stawiać czoła problemom, choć niekoniecznie dostawać za to razy - tłumaczył w rozmowie z gazetą dyrektor placówki.

(Źródło: Gazeta Wrocławska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

FidelFidel

2 4

Dla dziewczynek cnoty niewieście, a co dla krewkich chłopców jaskiniowcu Czarnek? 21:18, 07.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czarnekbisczarnekbis

2 0

stresujecie dzieciaki , zlikwidować obowiązek szkolny, uczyć tylko chętnych i takich których rodzice nie mają ciągłych pretensji do szkoły, proste? 08:10, 08.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZbigiZbigi

5 1

"Chłopiec miał kopnąć kobietę, uderzyć ją książką, a także wymierzyć cios ręką w głowę." No to miał kopnąć, czy kopnął? Miał uderzyć książką, czy nią uderzył? Miał wymierzyć cios, czy wymierzył?!!! Autor tegoż zlepku też 'miał' chodzić do szkoły, ale tylko miał. 21:29, 08.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%