Ostatni Dzień Więcborka przypadł na ciepłą, słoneczną niedzielę, a pomysł zorganizowania biesiady na targowisku miejskim spotkał się z aprobatą wielu mieszkańców. Atmosfera pikniku i występy zaproszonych gości sprawiły, że wspólne biesiadowanie trwało do późnych godzin wieczornych.
2015-08-04 21:53:48