Na zakończenie koncertowej soboty, podczas Dni Więcborka, na scenie przy Plaży Miejskiej wystąpił Mesajah z zespołem. Rytmy reggae i SKA rozbujały publiczność, która przyszła bawić się nad Jeziorem Więcborskim w czasie obchodów święta Miasta. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Marcina Misiaka z tego koncertu.
2015-08-02 01:59:04