14 czerwca 2015 roku to przemiłe miasteczko gościło ponad dwustuosobową grupę zawodników uprawiających czynnie nordic walking. W tej grupie znalazło się też sześcioro zawodników z Jeziorek, zrzeszonych w nieformalnej grupie "Jeziorki ? Aktywna Wieś" oraz dwie zawodniczki z Piły reprezentujące grupę "Czarne Pantery".
2015-06-17 02:38:03