Na kolejną edycję Pucharu Pomorza Nordic Walking, którą zorganizowano w Jarosławcu w dniu 20 czerwca 2015 roku, z Jeziorek wyruszyła w czteroosobowym składzie drużyna "Jeziorki ? Aktywna Wieś".
Zdjęcie 1 z 7
Zdjęcie 2 z 7
Zdjęcie 3 z 7
Zdjęcie 4 z 7
Zdjęcie 5 z 7
Zdjęcie 6 z 7
Zdjęcie 7 z 7