Dziś rano, po mszy świętej odprawionej specjalnie dla pielgrzymów, z Sępólna na Jasną Górę wyruszyła XXXII Piesza Krajeńska Pielgrzymka. Od wielu lat niestrudzenie prowadzi ją ks. kanonik Marian Kotewicz, proboszcz z Lutowa. Jest ona częścią pielgrzymki diecezji bydgoskiej.
2015-07-19 18:28:44