Sępoleńscy policjanci obchodzili 96 rocznicę powstania Policji Polskiej. Na uroczystość przybyła Minister Spraw Wewnętrznych pani Teresa Piotrowska oraz Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Krzysztof Zgłobicki. Podczas obchodów 36 policjantów awansowano na wyższe stopnie służbowe. Dla mieszkańców zorganizowano w komendzie drzwi otwarte.
2015-07-17 14:51:48