30 lipca z Sanktuarium Matki Bożej Kościerskiej Królowej Rodzin wyruszyła XXV Pielgrzymka Kaszubów na Jasną Górę. Wcześniej wyruszyli pielgrzymi z Lęborka i Kartuz, którzy po noclegu w Kościerzynie dołączyli do pielgrzymki kościerskiej. W tegorocznej pielgrzymce bierze udział ponad trzystu pątników, którzy mają do przejścia 540 km w 14 etapach.
2015-08-02 18:29:17