Wczoraj (27.07) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią uroczyście obchodzili swoje święto. Były awanse, odznaczenia i nagrody. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy nadinsp. Krzysztof Zgłobicki.
2015-07-28 01:33:12