Sobotnie powitanie długo oczekiwanego lata na sępoleńskim molo zapowiadało się pod znakiem ulewnego deszczu i złośliwej aury. Jak się wkrótce okazało kapryśna pogoda miewa także przyjazne oblicze, a sępoleńska publiczność jest niezawodna i niezwykle energetyczna.
2015-06-30 23:23:35