W trakcie Dni Sępólna, tradycyjnie w niedzielę najbliższą dnia patrona naszego miasta św. Wawrzyńca, rozegrane zostały regaty w klasie Optymist. Tegoroczne były dla wielu zawodników pierwszymi w ich sportowym życiu. Kilku uczestników po raz pierwszy samodzielnie pływało na Optymiście.
2015-08-10 16:42:03