W sobotę, 13 czerwca, miłośnicy turystyki i aktywnego wypoczynku z powiatu sępoleńskiego mieli okazję wyruszyć na przepiękne i malownicze szlaki Krajeńskiego Parku Krajobrazowego. Tym razem, przemierzali tereny gminy Sępólno Krajeńskie, wyruszając spod Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Przemysłowej w kierunku Komierowa, Wałdowa, Teklanowa, Włościborza, Włościbórka i zataczając pętlę, wrócili na miejsce startu.
2015-06-13 20:58:53