W sobotę, 8 sierpnia, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Więcborku zaprosił mieszkańców miasta oraz wypoczywających tutaj turystów na siódmą, tym razem bluesową, odsłonę Więcborskiej Sceny Muzycznej. W muszli koncertowej w więcborskim Lasku Miejskim wystąpiły zespoły Niepokorni z Chojnic i Tortilla z Torunia. Spędzenie gorącego sobotniego wieczoru przy bluesowych rytmach wydawać się mogło propozycją wręcz idealną. Trudno powiedzieć, dlaczego skorzystało z niej tak mało osób.
2015-08-09 18:30:46