Na torze Plebanka w Więcborku odbyły się dzisiaj Mistrzostwa Strefy Polski Północnej w Motocrossie. Organizatorem tego wydarzenia był, od lat prężnie działający i cieszący się wieloma sukcesami swoich zawodników w wyścigach na piachu, Więcborski Klub Motorowy. Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z mistrzostw.
2015-06-07 20:11:53