Koncert w Pile rozpoczął XIII Blues Express. Zagrały tam, w piątek 10 lipca, zespoły Blueset, Riders i Carvin Jones (USA). Drugiego dnia z Poznania wyruszyła "Piękna Helena", zabytkowy parowóz ciągnąc wagony z fanami bluesa. Na leżących na trasie pociągu stacjach odbywały się bluesowe koncerty.
2015-07-12 21:16:09