W piątek odbyły się pierwsze zajęcia nordic walking dla seniorów z terenu gminy Więcbork. Seniorzy po części instruktażowej i rozgrzewce przeszli ponad 6-kilometrową trasę ? odwiedzili m.in. plażę miejską i popularny niegdyś "Kręciszek".
2015-07-17 21:29:40