W POPP w Złotowie odbyły się warsztaty decoupage. Zajęcia odbywały się w 2 grupach: młodszej i starszej. Uczestnicy ozdabiali słoiki, butelki, szkatułki itp. różnymi pięknymi wzorami.
Zdjęcie 1 z 7
Zdjęcie 2 z 7
Zdjęcie 3 z 7
Zdjęcie 4 z 7
Zdjęcie 5 z 7
Zdjęcie 6 z 7
Zdjęcie 7 z 7