Wczoraj, 23 czerwca 2026 r., odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja Młodzieżowej Gali Nauki i Sportu. Podczas uroczystości Burmistrz Wyrzyska Marcin Piszczek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Wyrzysku Piotr Kuna wręczyli stypendia uczniom szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Wyrzysk, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce i sporcie. W tym roku stypendia otrzymało 168 uczniów. Nagrody przyznano za: uzyskanie średniej ocen co najmniej 5,21, wysokie miejsca w zawodach sportowych - co najmniej na szczeblu powiatowym, dobre, bardzo dobre lub wzorowe zachowanie. To wyróżnienie jest efektem systematycznej pracy, zaangażowania i wytrwałości uczniów, a także wsparcia rodziców oraz nauczycieli, którzy każdego dnia towarzyszą im w rozwoju. Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom i ich rodzicom. Życzymy Państwu kolejnych sukcesów, satysfakcji z podejmowanych wyzwań oraz rozwijania swoich pasji. Przed uczniami wakacje - niech będą czasem odpoczynku, nowych doświadczeń i bezpiecznie spędzonych chwil. Życzymy wszystkim udanego letniego wypoczynku!
2026-06-24 09:39:00