Fotorelacje

Zamknij
09:39, 24.06.2026

Wczoraj, 23 czerwca 2026 r., odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja Młodzieżowej Gali Nauki i Sportu. Podczas uroczystości Burmistrz Wyrzyska Marcin Piszczek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Wyrzysku Piotr Kuna wręczyli stypendia uczniom szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Wyrzysk, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce i sporcie.

W tym roku stypendia otrzymało 168 uczniów. Nagrody przyznano za:

  • uzyskanie średniej ocen co najmniej 5,21,
  • wysokie miejsca w zawodach sportowych - co najmniej na szczeblu powiatowym,
  • dobre, bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

To wyróżnienie jest efektem systematycznej pracy, zaangażowania i wytrwałości uczniów, a także wsparcia rodziców oraz nauczycieli, którzy każdego dnia towarzyszą im w rozwoju.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom i ich rodzicom. Życzymy Państwu kolejnych sukcesów, satysfakcji z podejmowanych wyzwań oraz rozwijania swoich pasji.

Przed uczniami wakacje - niech będą czasem odpoczynku, nowych doświadczeń i bezpiecznie spędzonych chwil. Życzymy wszystkim udanego letniego wypoczynku!

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz