REKLAMA

Powołanie nowego komendanta Komisariatu Policji w Krajence

16:11, 17.05.2017 | źródło: KPP Złotów
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP Złotów

W dniu 17 maja br. w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie, odbyło się uroczyste powitanie mł. asp. Łukasza Hoffmanna powołanego na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Krajence. Nowego Komendanta powitał oraz przedstawił kadrze kierowniczej złotowskiej jednostki Komendant Powiatowy Policji w Złotowie podinsp. Robert Chwedczyk. W swoim przemówieniu Komendant Powiatowy życzył nowo powołanemu Komendantowi Komisariatu nawiązania jak najlepszej współpracy z podległymi funkcjonariuszami, ale przede wszystkim wielu sukcesów w codziennej służbie. 

Mł. asp. Łukasz Hoffmann zabierając głos, podziękował za tak życzliwe przyjęcie oraz zapewnił wykonywać powierzone mu obowiązki z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, dokładając starań, aby poczucie bezpieczeństwa społeczności lokalnej było jak najwyższe. 

Nowy Komendant od 2013 roku  pełnił służbę na stanowisku kierownika Posterunku Policji w Białośliwu. Zdobyte dotychczas doświadczenie i wiedzę, zgodnie z obietnicą złożoną Komendantowi Powiatowemu Policji w Złotowie będzie wykorzystywał by jak najlepiej pokierować powierzoną mu jednostką organizacyjną Policji.

(źródło: KPP Złotów)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2017