XIV Wrześniowe Biegi Feniksa

02:47, 01.10.2017 | Marcin Klebs
REKLAMA
Skomentuj
XIV Wrześniowe Biegi Feniksa

W sobotę, 30 września, na Stadionie Miejskim w Mroczy odbyła się kolejna, już XIV edycja Wrześniowych Biegów Feniksa, które nieustannie cieszą się ogromnym powodzeniem i frekwencją. Organizatorem imprezy pod hasłem: "Bieganie i zdrowy styl życia TWOIM NAŁOGIEM" był Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Feniks" Mrocza.

Otwarcia imprezy dokonał Prezes klubu Marcin Klebs z Burmistrzem Miasta i Gminy Mrocza panem Leszkiem Klesińskim.

W tegorocznych biegach wzięło udział ponad 250 osób reprezentujących wiele okolicznych miejscowości i szkół. Rywalizacja przebiegła bezpiecznie na 6 różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych. 

Jako pierwsi na starcie stanęli najmłodsi zawodnicy w kategorii dzieci poniżej 7 roku życia, natomiast ostatnia kategoria biegowa to bieg dla osób 35+. Po każdym biegu następowała dekoracja zwycięzców, a każdy ze sportowców otrzymał słodki upominek w postaci smacznych jabłek i lizaków.
Na zakończenie imprezy pośród wszystkich uczestników zostały rozlosowane nagrody rzeczowe. Nagrody główne wylosowali: Olek Siuzdak (rower), Oliwia Anioł, Igor Żurek (hulajnogi), Maja Brzezińska, Magda Pasieka (zegarki), Daria Maik, Piotr Wojtczak (plecaki).

Prezes klubu Marcin Klebs wraz zarządem LUKS "Feniks" Mrocza składa podziękowania poniższym sponsorom, dzięki którym impreza jest coraz bardziej atrakcyjna:

  • Urząd Miasta i Gminy w Mroczy,
  • Bank Spółdzielczy w Koronowie o/ Mrocza,
  • Firma MB Obuwie 

Specjalne podziękowania dla Pana Zbyszka Przybylskiego za zdrowe i pyszne jabłka.

WYNIKI

Przedszkolaki Dziewczynki - 250m
1. Oliwia Jasińska
2. Olimpia Śniegowska
3. Amelia Kajzer

Przedszkolaki Chłopcy - 250m
1. Jakub Jóźwiak
2. Sebastian Nawrot
3. Maciej Hoppe

Dziewczynki młodsze 2010/2009 - 350m
1. Karina Kwapich
2. Marysia Musiał
3. Natalia Gondek

Chłopcy młodsi 2010/2009 - 350m
1. Szymon Danielewski
2. Alex Pawłowski
3. Mikołaj Hoppe

Dziewczynki 2008/2007 - 600 m
1. Amelia Kaczyńska
2. Agata Kulska
3. Helena Radziejewska

Chłopcy 2008/2007 - 600 m
1. Marek Nowak
2. Cyprian Frankowski
3. Maciej Janik; Norbert Polcyn

Dziewczynki starsze 2006/2005 - 600 m
1. Julia Kowalska
2. Wiktoria Kowalska
3. Agnieszka Bala

Chłopcy starsi 2006/2005 - 1000 m
1. Gracjan Bzdok
2. Dawid Kończal
3. Dorian Kwapich

Gimnazjalistki 2004/2002 - 1000 m
1. Zuzanna Strzelewicz
2. Weronika Werner
3. Zuzanna Majchrzak

Gimnazjaliści 2004/2002 - 1350 m
1. Miłosz Kraiński
2. Patryk Rajek
3. Szymon Rakowski

Bieg kobiet - 1350 m 
1. Daria Maik
2. Paulina Bączek
3. Kinga Joachimiak

kategoria dla pań +35
1. Barbara Modrzejewska
2. Karolina Bzdok
3. Katarzyna Kruszyńska

Bieg mężczyzn - 1700 m
1. Sebastian Muzolf
2. Wojciech Zdanowicz
3. Kacper Żurek

odrębna katergoria dla panów +35
1. Wojciech Kowalski
2. Bartłomiej Tomczyk
3. Tomasz Pasieka
 

(Marcin Klebs)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2017