REKLAMA

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 5. Ucierpiało 9-letnie dziecko

18:58, 06.08.2017 | mł. asp. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj
Poważny wypadek na drodze krajowej nr 5. Ucierpiało 9-letnie dziecko - fot. KPP Nakło nad Notecią

Do groźnego wypadku drogowego doszło dzisiaj (06.08) krótko przed godziną 14:00, na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Kołaczkowo. Osobowe audi najpierw uderzyło w stojącego na poboczu passata, a następnie w przydrożne drzewo. Do szpitala z obrażeniami trafił kierowca audi i 9-letnie dziecko, które podróżowało volkswagenem. Okoliczności wypadku wyjaśniają pod nadzorem prokuratora szubińscy policjanci.    

Zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 5, w miejscowości Kołaczkowo, wpłynęło do dyżurnego szubińskiego komisariatu dzisiaj (06.08) o godzinie 13:42. Na miejscu wypadku pracowali szubińscy kryminalni, technik kryminalistyki oraz policjanci z nakielskiego referatu ruchu – drogowego.

Jak wstępnie ustalono audi A3, jadąc w stronę Szubina, z nieustalonych przyczyn zjechało na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzyło w stojącego na poboczu volkwagena passata, następnie pojazd odbił się od passata i uderzył w przydrożne drzewo.

Z poważnymi obrażeniami ciała, do szpitala został przetransportowany 19-letni mieszkaniec gminy Szubin, który kierował audi. Do szpitala trafiło także 9-letnie dziecko, które podróżowało passatem.  

Okoliczności tego wypadku wyjaśniają pod nadzorem prokuratora policjanci z komisariatu w Szubinie.

(mł. asp. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią)
REKLAMA

Komentarze (1)

DarekDarek

0 0

Biedne dziecko... :/ Młodość potrafi uderzyć do głowy. Ci potrąceni to są od nas z Szubin? 09:11, 07.08.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2017