Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
9
02:29, 21.02.2018
Wielkimi krokami zbliża się kolejny, piąty marsz ku pamięci Żołnierzy Wyklętych w Pile! Nasze wydarzenie gromadzi setki, a nawet tysiące ludzi, którzy hucznie maszerując ulicami Piły oddają hołd naszym Bohaterom walczącym w podziemiu antykomunistycznym. Już 3 marca przejdzie kolejna manifestacja!
14:46, 25.10.2017
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Pile eskortowali taksówkę, w której znajdowała się dwuletnia dziewczynka chora na nowotwór mózgu wraz ze swoją mamą. Policjantów zaalarmował taksówkarz, który wiózł panie do szpitala, prosząc o pomoc mundurowych. Liczyła się każda minuta, gdyż po chemioterapii stan dziecka gwałtownie się pogorszył. Policjanci na sygnałach zapewnili pilotaż do szpitala - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
13:32, 27.09.2017
Do zdarzenia doszło 17 września br. Przed godziną 5:00 dyżurny pilskiej komendy został poinformowany telefonicznie, iż w jednym z mieszkań przy ulicy Okólnej w Pile znaleziono mężczyznę, który kilkakrotnie został ugodzony ostrym narzędziem. Natychmiast po uzyskaniu zgłoszenia o zdarzeniu, policjanci pojechali do wskazanego przez rozmówcę mieszkania. Po udzieleniu pierwszej pomocy pokrzywdzonemu, który został przetransportowany do szpitala, funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawcy - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
14:02, 26.09.2017
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 28-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, funkcjonariusze ujawnili ponad 400 porcji narkotyków, które ukryte były w lodówce - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
21:22, 06.09.2017
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 46-letniego mieszkańca Piły. Sprawca kilka razy uderzył 66-letniego mężczyznę i okradł go. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 1200 zł. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara więzienia do 12 lat - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
12:12, 01.09.2017
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli blisko 32 tys. sztuk papierosów oraz 8 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymanemu 64-letniemu mężczyźnie, który prowadził przestępczy proceder na terenie miasta, grozi wysoka kara grzywny, kara więzienia do 3 lat oraz przepadek zabezpieczonego towaru - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
15:48, 31.08.2017
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 44-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież pieniędzy w kwocie 21 tys. złotych swojej 71-letniej matce, która zgłosiła kradzież pod koniec lipca br., nie podejrzewając absolutnie swojego syna. Za popełnione przestępstwo grozi kara więzienia do 5 lat - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
13:32, 30.08.2017
Policjanci z Referatu ds. Przestępczości Nieletnich Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali 15–letniego mieszkańca Piły. Młody mężczyzna na terenie miasta ukradł dwa rowery, w tym jeden kilkuletniej dziewczynce. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę blisko 3 tys. złotych. Dodatkowo okazało się, że nieletni był na przepustce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP Piła.
23:41, 29.08.2017
Osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności, to w świadomości społecznej osoby z "defektem". Nasze przedsięwzięcie ma pokazać, że są one zdolne, twórcze, aktywne, efektywne. W skrótowy sposób określa to tytuł projektu. W jego ramach odbędą się na terenie Chodzieży trzy warsztaty artystyczno-terapeutyczne: muzyczny, ceramiczny i animacji filmowej. Wszystkie zazębiają się ze sobą: Najpierw zespół muzyczny opracuje i nagra w studiu piosenkę pt. "Efekt z defektu", która dała tytuł całemu przedsięwzięciu. Następnie do tego utworu zostanie zrealizowany teledysk – będzie to tradycyjna, poklatkowa animacja przestrzenna z wykorzystaniem plasteliny. Z kolei najciekawsze kadry z teledysku staną się wzorcem do wyrycia płaskorzeźb na zrobionych do tego celu płytkach ceramicznych.
13:12, 29.08.2017
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli ponad 300 porcji narkotyków w postaci amfetaminy, marihuany i haszyszu. Narkotyki ukryte były w specjalnych skrytkach. Policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Piły, którzy usłyszeli odpowiednio zarzuty: posiadania narkotyków, naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, wywierania wpływu na czynności urzędowe oraz znieważenia funkcjonariuszy - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP Piła.
REKLAMA
16:02, 28.08.2017
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile, będąc po służbie, zatrzymali poszukiwanego 29-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna najbliższe kilkanaście miesięcy spędzi za więziennymi kratami za popełnione oszustwa. To już kolejny przypadek, kiedy pilscy policjanci będąc w czasie wolnym, wykazali się czujnością - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
1
14:44, 25.08.2017
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile odnaleźli samochód marki Peugeot, którego kradzież zgłosił 49-letni właściciel. Dzięki działaniom funkcjonariuszy auto szybko znalazło swojego właściciela. Jak się okazało, mieszkaniec Piły zapomniał, gdzie zaparkował... - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
17:47, 24.08.2017
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali dwóch mieszkańców Piły. Mężczyźni są podejrzani o dwukrotną kradzież z włamaniem do sklepu wielobranżowego na terenie Piły. Łupem włamywaczy padły wyroby tytoniowe i zdrapki. Teraz za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet 10 lat więzienia - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
14:07, 23.08.2017
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zlikwidowali dwie domowe uprawy konopi w mieszkaniach na terenie Piły. W wyniku działań zabezpieczonych zostało 19 krzaków konopi w doniczkach, sięgających nawet do 2 metrów. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o udział w tych nielegalnych procederach, którzy dodatkowo posiadali narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy w łącznej ilości ponad 50 porcji - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
14:11, 17.08.2017
Zajmujący się sprawą pilscy kryminalni ustalili, że do zdarzenia doszło w połowie lipca br. W centrum miasta do 30-letniego mieszkańca Piły podszedł nieznany mu mężczyzna i zaczął z nim rozmawiać. Opowiadał o tym, że ma problemy osobiste i nie może znaleźć pracy. Mieszkaniec Piły oświadczył, że wybiera się na cmentarz, na grób do swojej córki i nie ma czasu na rozmowę. Jednak uparty 26-latek postanowił pójść z nim - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma Ewa Szydeł Wydawnictwo MEANDER, 89-410 Więcbork, Jastrzębiec 23, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie internetowej do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z naszej strony internetowej wraz z funkcjonalnościami na niej udostępnianych ,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów. Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby: dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań,zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym, aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcą usług IT, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.

Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez Ewa Szydeł Wydawnictwo MEANDER, 89-410 Więcbork, Jastrzębiec 23 i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności..

Zgadzam sięNie teraz
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone