Zamknij
REKLAMA

Zamierzał wyskoczyć z VIII piętra. Uratowali go policjanci

15:46, 10.01.2017 | źródło: KPP Piła
REKLAMA
Skomentuj
fot. policja.pl

Pilscy policjanci na co dzień pracujący w Wydziale Patrolowo-Interwencyjnym uratowali życie mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. 47-latek zamierzał wyskoczyć z VIII piętra budynku wielorodzinnego. Przybyli niezwłocznie na miejsce mundurowi nie wahali się ani chwili i szybko obezwładnili mężczyznę ściągając go z parapetu - informuje mł. asp. Magdalena Marchwant z KPP w Pile.

8 stycznia br. funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Pile odwiedli 47-letniego mężczyznę od samobójstwa.

Na miejsce zdarzenia mundurowych skierował dyżurny pilskiej komendy, który otrzymał telefoniczną informację o mężczyźnie chcącym wyskoczyć z VIII piętra wieżowca.

Policjanci niezwłocznie dotarli na miejsce. Już z dołu zobaczyli siedzącą na parapecie w otwartym oknie postać. Natychmiast udali się na VIII piętro. Patrolowcy wykorzystując moment nieuwagi i element zaskoczenia dynamicznie obezwładnili mężczyznę zdejmując go z parapetu.

Uratowany 47-latek oświadczył policjantom, że nie chce mu się żyć, że ma wszystkiego dosyć. Płakał przy tym i był bardzo rozchwiany emocjonalnie. Badanie wykazało, że niedoszły samobójca był pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe i zapewnili mężczyźnie bezpieczeństwo.

(źródło: KPP Piła)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018