Zamknij
REKLAMA

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 25

13:08, 11.09.2017 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 25 - fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na drodze krajowej nr 25 zderzyły się dwa pojazdy. W wyniku zderzenia zmarła 31-letnia kierująca. Trzy osoby trafiły do szpitali - informuje podkom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

W niedzielę (10.09.2017) około godziny 16:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 25, pomiędzy miejscowością Lucim a Buszkowo. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Tam mundurowi potwierdzili zgłoszenie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca seatem ibiza nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze i na łuku wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z kierującym renault scenic. Niestety, 31-letnia kierująca, w wyniku doznanych obrażeń zmarła. Do szpitali trafiły trzy osoby, w tym dziecko. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

(źródło: KWP Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018