Zamknij
REKLAMA

Bydgoszcz: Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

14:50, 11.10.2017 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Bydgoszcz: Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków - fot. policja.pl

Patrol z bydgoskich Wyżyn zatrzymał 47-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę i tabletki ekstazy. Z zabezpieczonych substancji można by było zrobić ponad 50 porcji narkotyków. Prokurator wnioskuje do sądu o tymczasowy areszt - informuje podkom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Do zdarzenia doszło późnym popołudniem, wówczas policjanci z bydgoskich Wyżyn patrolując ulicę G. Siedleckiego zauważyli podejrzanie zachowującą się osobę. Mężczyzna idąc ulicą zaczął nerwowo się rozglądać. Funkcjonariusze postanowili go sprawdzić.

W trakcie legitymowania policjanci znaleźli przy nim podejrzane substancje. Jak się okazało, w plecaku posiadał worek z białym proszkiem oraz pojemnik z tabletkami. 47-latek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu na bydgoskich Wyżynach. Tam badanie narkotestem wykazało, że zabezpieczone substancje to amfetamina i tabletki ekstazy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy z bydgoskich Wyżyn na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Następnie doprowadzili 47-latka do prokuratury. Oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP Bydgoszcz)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone