Sprzedawca

Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klientów, sprzedaż towarów, rozliczanie kasy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.05.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Numer telefonu: 523881352
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    - pomoc w przygotowaniu decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu - pomoc w przygotowywaniu dokumentów dotyczących zmian do planu zagospodarowania przestzrennego miasta i gminy - pomoc w
    StPr/18/0550
    wynagrodzenie od 997,4 PLN

    Kompleksowe prowadzenie akt osobowych dla każdego pracownika, przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, nadzór nad wykonywaniem przez pracowników badań lekarskich medycyny pracy, obsługa
    StPr/18/0531
    wynagrodzenie od 3 100 - 3 300 PLN

    sprzedaż towarów, obsługa klienta, utrzymanie czystości w sklepie
    StPr/18/0510
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    obsługa klientów, sprzedaż towarów, rozliczanie kasy
    StPr/18/0511

    sprzedawca w sklepie rybnym
    StPr/18/0930

    Kierowanie samochodem ciężarowym. Pilnowanie i dbanie o dokumenty. Dbanie o stan pojazdu.
    StPr/18/0436
    wynagrodzenie od od 9 950 PLN

    Kierowanie samochodem dostawczym. Pilnowanie i dbanie o dokumenty. Dbanie o stan pojazdu.
    StPr/18/0434
    wynagrodzenie od od 2 654 PLN

    Pomoc przy produkcji piekarniczej.
    StPr/18/0421
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Rechabilitacja, fizjoterapia, fizykoterapia.
    StPr/18/0415