Zamknij
REKLAMA

Sprzedajesz przez internet? Wysyłaj paczki tanio i bez wychodzenia z domu

14:01, 10.04.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Sprzedajesz przez internet? Wysyłaj paczki tanio i bez wychodzenia z domu - fot. nadesłane

Bez względu na to, czy sprzedajesz używane rzeczy okazjonalnie, czy też chcesz prowadzić biznes związany ze sprzedażą internetową, potrzebujesz korzystnych opcji wysyłki. Używany blender, przeczytane książki, niepotrzebny już dywan – wszystko to możesz sprzedać dzięki różnym portalom ogłoszeniowym i aukcyjnym. W dostawie pomoże Ci tani kurier zamówiony bez wychodzenia z domu.

Ogłoszenia, które opatrzone są informacją o możliwości wysyłki kurierem, cieszą się zazwyczaj dużo większym zainteresowaniem. Zaoferuj wysyłkę na terenie całej Polski, a nawet Europy, a szybko znajdziesz osoby zainteresowane Twoimi produktami. W realizacji wysyłki pomoże Ci tani kurier Poczta Polska. Korzystne cenowo przesyłki kurierskie możesz zamawiać teraz nawet ze swojego domu. Koniec ze staniem w kolejkach na poczcie – wszystko załatwisz przez internet a dodatkowo znacznie taniej.

Zamówienie kuriera Poczta Polska jest bardzo proste. Wystarczy tylko założyć konto w serwisie https://furgonetka.pl i zalogować się na stronie, a później kliknąć „Dodaj przesyłkę”. Kolejny krok to uzupełnienie danych nadawcy i odbiorcy oraz szczegółów, takich jak typ przesyłki, czy jej waga oraz kliknięcie „Zapisz do wysłania”. W następnym kroku, w zakładce „Do wysłania” wybierasz po prostu te przesyłki, które chcesz w tym momencie wysłać i klikasz „Zapłać i zamów”. Opłata zostanie pobrana wyłącznie za te paczki, które zostały zaznaczone. Przy braku wystarczającej ilości środków na nadanie paczki Poczta Polska, zostaniesz przekierowany do systemu DotPay. Po złożeniu zamówienia wyświetli Ci się strona z potwierdzeniem transakcji oraz informacjami dotyczącymi dokumentów, które należy dołączyć do przesyłki.

Najtańszy kurier umożliwi Ci zwiększenie zainteresowania Twoimi ogłoszeniami oraz zaoszczędzenie na kosztach wysyłki. Teraz możesz łatwiej sprzedawać i wysyłać swoje produkty, a przy tym oszczędzić sporo czasu. Wejdź na stronę https://furgonetka.pl i zamów tanie przesyłki kurierskie prosto ze swojego domu.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone