Zamknij
REKLAMA

Czym jest klinaryt i jakie jest jego prawdziwe zastosowanie?

10:18, 24.04.2018 | .
Skomentuj
Fot. Materiały partnera

Innowacyjność i ciągły rozwój w stolarce jest niezmiernie ważny. Dlatego też od kilku lat bardzo często pojawiają się coraz nowsze rozwiązania, które mogą znacznie ulepszyć także nasze funkcjonowanie. Jednym z takich nowinek jest klinaryt, który staje się zbawieniem dla osób, które posiadają w domu ruchome przeszklone drzwi lub po prostu chcą zadbać o lepszą termoizolację swojego domu.

Czym są klinaryt?

Klinaryt są przede wszystkim swoistą podwaliną, która montowana jest pod drzwiami przesuwanymi lub podnoszonymi. Oprócz tego mogą one służyć jako poszerzenie do drzwi wykonanych m.in. z PCV lub też standardowych drzwi drewnianych.

Jak wyglądają klinaryt?

Jeśli chodzi o to, z czego składają się klinarty, to trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na:

- listwę zaczepową,
- kotwy montażowe.

Wyprodukowane są one z tworzywa, jakim jest polistyren ekspandowany. Zaleca się, aby podwalina, jaką jest klinaryt, była indywidualnie skonstruowana. W ten sposób będzie ona dopasowana pod nasze drzwi, a szczelność w domu zdecydowanie się poprawi.

Klinaryty, na które warto postawić

Jeśli klinaryty są tym, czego brakuje Twoim drzwiom, to koniecznie musisz zajrzeć na stronę internetową firmy sklep.grupamagnum.eu. Znajdziesz tam najwyższej jakości produkty, które znacznie poprawią komfort życia i funkcjonowanie w Twoim domu.

Zalety klinarytów

Każdy monter dostrzega, jak wiele korzyści niesie ze sobą korzystanie z klinarytów. Wśród nich jest przede wszystkim szybsza i łatwiejsza możliwość zamontowania, głównie drzwi HST. Co ciekawe wielu monterów tak bardzo przywiązało się do tego rozwiązania, że zaczęli montować swoim klientom klinaryt również przy innego rodzaju drzwiach, również po prostu przy drzwiach wejściowych. Wtedy też służą one głównie jako podparcie, które znacznie podnosi stabilność progu.

Przy wskazywaniu zalet płynących z wykorzystania klinarytu należy też wskazać funkcje praktyczne dla użytkowników. To rozwiązanie sprawia, że w domu znacznie poprawiają się właściwości termiczne. Przez to też można oszczędzić pieniądze, głównie dzięki niższym rachunkom za zużyte ogrzewanie. Poza tym możliwe staje się również bezpośrednie wpływ na zmniejszenie strat energii.

(.)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone