Zamknij
REKLAMA

Zobacz, kto wystartuje do Rady Gminy w Sośnie

01:45, 22.09.2018 | ps /źródło: PKW
REKLAMA
Skomentuj
Zobacz, kto wystartuje do Rady Gminy w Sośnie

Pięć komitetów wystawiło swoich kandydatów w wyborach samorządowych do Rady Gminy w Sośnie. W piętnastu okręgach, na które podzielona jest Gmina Sośno, o mandaty radnych powalczy aż 56 kandydatów.

Poniżej przedstawiamy numery i granice okręgów oraz kandydatów z poszczególnych komitetów.

Okręg nr 1 - Sołectwa: Olszewka, Przepałkowo

DOMINIAK Mirosław Jan - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WIRKUS Ewa Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
ZWIEWKA Sylwia Magdalena - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
FALKOWSKA Ewa - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
NOWAK-MIZDALSKA Ewelina Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY


Okręg nr 2 - Sołectwo Dziedno

BADZIŃSKI Ryszard Antoni - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GŁOWACKI Radosław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ANGUTEK Maciej Piotr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY


Okręg nr 3 - Sołectwa: Dębiny, Obodowo, Zielonka

WIECZOREK Paweł - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
DOMEK Kamil - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GACKOWSKA Wanda - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
DZIARNOWSKA Karolina Ewelina - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY


Okręg nr 4 - Sołectwa: Roztoki, Wielowicz

MATUSZAK Marta Danuta - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
DOMEK Paweł - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
RÓŻAŃSKA Jolanta - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY


Okręg nr 5 - Sołectwa: Szynwałd, Wielowiczek

STECKIEWICZ Witold Stanisław - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JABŁOŃSKA Kamila Teresa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


Okręg nr 6 - Sołectwo Rogalin

PASZYLK Stanisław - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
DUBIEŃSKA Anna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
KAMIŃSKI Janusz Mieczysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BĄK Jakub - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM


Okręg nr 7 - Sołectwo Sośno – część, wieś Sośno, ulice: Aleja Jana Pawła II oraz Sośno „wybudowanie” (do nr 25)

ZIELIŃSKI Witold Antoni - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GRABOWSKI Jacek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
ŻARCZYŃSKI Jarosław Adam - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WEGNER Mirosława Józefa - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
BĄK Ewa Irena - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY


Okręg nr 8 - Sołectwo Sośno – część, wieś Sośno, ulice: Leśna, Nowa, Dworcowa, Parkowa, Cicha, Wodna, Polna

MILLER-DOMEK Danuta - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WĄSIK Krystyna Stefania - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
KUNEK Weronika - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY


Okręg nr 9 - Sołectwo Sośno – część, wieś Sośno, ulice: Bydgoska, Sępoleńska, Młyńska, Wiatrakowa, Kamińskiego oraz Sośno „wybudowanie” (od nr 90 wzwyż)

NAPIERAŁA Anita Bernadeta - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GÓRSKA Marzena - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BETTIN Anna Lucyna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
GACKOWSKA Joanna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY


Okręg nr 10 - Sołectwa: Tonin, Toninek

KUSZEWSKI Mariusz - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
LANGNER Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


Okręg nr 11 - Sołectwa: Jaszkowo, Mierucin

MIKLASZ Robert - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BURACZEWSKI Stefan Antoni - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
SZWAJCA Dawid - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PRZEOR Monika Krystyna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM


Okręg nr 12 - Sołectwo Wąwelno – część, wieś Wąwelno bez ul. Mroteckiej

STRUWE Zbigniew Piotr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PRZYBYSZ Dominik - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
WARDZIŃSKI Henryk Jan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ANDRZEJAK Iwona - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY


Okręg nr 13 - Sołectwo Tuszkowo, Sołectwo Wąwelno – część, wieś Wąwelno, ulica Mrotecka

RAŹNA Krystyna - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GODLEWSKA Anna Maria - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
ŻAKOWICZ Waldemar Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PIEŃKOWSKA Maria - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM


Okręg nr 14 - Sołectwo Sitno

KOWALCZYK Małgorzata - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PACEK Wioletta Ewa - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
JABŁOŃSKA Ewa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
JESZKA Wiesław Jan - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
KRĘŻOŁEK Sławomir - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY


Okręg nr 15 - Sołectwo Skoraczewo

GRZESIAK Mirosława - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK GRABOWSKI
SERÓWKA Iwona - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
OPAS Józef Roman - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
KUNEK Marek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY

(ps /źródło: PKW)
REKLAMA

Komentarze (4)

wybory  2018rwybory 2018r

5 7

21 pazdziernika cała Polska głosuje na Prawo i Sprawiedliwość, na Polskę praworządną i sprawiedliwą dla wszystkich obywateli a nie tylko dla SWOICH.Pogońmy SITWĘ ! 21:37, 24.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mm

5 2

Błagam, każda partia to wczesniej czy później sitwa - tylko społecznicy i ludzie apolityczni dają cień szansy że ich głownym zainteresowaniem będzie dobro mieszkańców a nie ich partii 17:01, 26.09.2018


jwjw

4 0

Wybierzmy młodych, kompetentnych ludzi.Takich, którym chce się działać na rzecz całej społeczności gminnej. Młody wójt musi miec radę, która mu będzie radzić, wspomagać, która w swoim składzie będzie miała ludzi mądrych, kompetentnych, a nie pieniaczy i demagogów. Moim zdaniem do rady gminy powinni wejść wszyscy sołtysi oraz ludzie, którzy znają się na finansach i przepisach prawnych 21:46, 27.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wujtwujt

3 0

Sołtysi znają przepisy prawne? Ha, ha, ha. Podobnie jak część radnych w Sośnie nie wie nad czym debatują, za czym głosują. 16:12, 01.10.2018


© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone