Wczoraj, 23 czerwca, w sali lustrzanej i widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się XXXIII posiedzenie Rady Miejskiej w Więcborku. Sesja miała wyjątkowy charakter i rozpoczęła ją uroczystość wręczenia nagród i stypendiów dla uczniów szkół z terenu gminy Więcbork za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.
Szkoła Podstawowa:
1. Jakub Kufel
2. Marcin Wnuk
3. Wiktoria Szyperska
4. Martyna Sikora
Gimnazjum:
1. Julia Kobus
2. Kinga Żelińska
3. Katarzyna Szyperska
4. Aleksandra Krupa
Szkoła Podstawowa
1. Maksymilian Schwartz – klasa IV
2. Szymon Błędziński – klasa IV
3. Łukasz Ilia Dubowyj – klasa IV
4. Adrianna Oczkowska – klasa V
Gimnazjum
1. Julia Schwartz – klasa III
1. Jagoda Wrzesińska kl. I a
2. Martyna Szyszło kl. I a
3. Monika Mitura kl. I a
4. Marcelina Strycharek kl. I a
5. Agata Ozimkowska kl. I a
6. Oliwia Pawłowska kl. I a
7. Marta Kamińska kl. I a
8. Kinga Gierszewska kl. I b
9. Agata Budnik kl. I b
10. Julia Bzdok kl. I b
11. Wiktoria Sosnowska kl. I c
12. Kinga Krawczyk kl. I c
13. Dominika Skowron kl. II a
14. Adrianna Bordiehn kl. II a
15. Hubert Mudiuk kl. II b
16. Kamila Sterling kl. II b
17. Agata Żurek kl. II b
18. Kinga Tesmer kl. II b
19. Małgorzata Brączyk kl. II c
20. Natalia Rodak kl. II c
21. Sylwia Kudlarek kl. II c
22. Paulina Resler kl. II c
23. Wiktoria Borowiak kl. II c
24. Klaudia Siuda kl. III a
25. Paweł Cybulski kl. III a
26. Maciej Ksobiak kl. III a
27. Maciej Domek kl. III b
28. Marta Kamińska kl. III b
29. Jakub Kiedos kl. III b
30. Katarzyna Kozek kl. III b
31. Karolina Łaznowska kl. III b
32. Szymon Łopiński kl. III b
33. Agnieszka Pankanin kl. III b
34. Kamila Zaborowska kl. III b
35. Patryk Zawieja kl. III b
36. Natalia Borowiak kl. III c
37. Zuzanna Studzińska kl. III c
38. Katarzyna Kiedos kl. III c
39. Katarzyna Ozimkowska kl. III c
40. Kamil Badura kl. III c
41. Małgorzata Ściesińska kl. III b
42. Adrian Trzósło (sportowe) kl. III a
43. Julia Skiba kl. III a
klasa VI a
1. Martyna Borgula
2. Sara Borowicz
3. Magdalena Górecka
4. Michał Lida
5. Urszula Olszewska
6. Marcelina Pichłacz
7. Maciej Witkowski
8. Aleksander Wojciechowski
klasa VI b
9. Maksymilian Machowski
10. Katarzyna Jasińska
klasa VI c
11. Filip Łaznowski
12. Martyna Olszewska
Klasa VI
1. Adrianna Lipecka
2. Paulina Malek
Klasa V
1. Dominika Stebel
2. Franciszek Pokrzywka
3. Monika Sipiorska
Szkoła Podstawowa
1. Sandra Kałas kl. IV
2. Marita Grabiec kl. IV
3. Klara Janczewska kl. IV
4. Julia Drzewiecka kl. IV
5. Szymon Wiese kl. IV
6. Marcel Pawłowski kl. IV
7. Tomasz Kabat kl. IV
8. Jagoda Lach kl. IV
9. Magdalena Paczkowska kl. IV
10. Nikola Olejnik kl. IV
11. Patrycja Słoma kl. V
12. Marta Fifielska kl. V
13. Jakub Kądziela kl. V
14. Marta Łobodzińska kl. VI
15. Jagna Lach kl. VI
16. Hubert Siuda kl. VI
Gimnazjum
1. Marcela Kiestrzyn kl. I
2. Jakub Wiese kl. II
3. Daniel Osipowicz kl. II
4. Julia Grunwald kl. II
5. Weronika Rembelska kl. III
6. Nataniel Owczarski kl. III
7. Marta Wiese kl. III
osiągnięcia sportowe
Szkoła Podstawowa
1. Igor Grabiec kl. VI
2. Aleksandra Oczkowska kl. VI
Gimnazjum
1. Natalia Szmelter kl. II
2. Kacper Splitt kl. III
1. Martyna Cieślik kl. VI
2. Klaudia Cieślik kl. VI
3. Marcel Owczarski kl. VI
4. Wiktoria Ciszewska kl. VI
5. Jakub Osowski kl. V
6. Aleksandra Dąbrowska kl. IV
7. Filip Kabattek kl. IV
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz