Zamknij

WOŚP w Człuchowie już rozpoczęła granie

19:42, 11.01.2018 | źródło: UM Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
WOŚP w Człuchowie już rozpoczął granie - fot. UM Człuchów

Już dzisiaj (11.01) rozpoczął swoje głośne granie człuchowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Szkole Podstawowej nr 1 odbył się kiermasz ze słodkościami oraz loteria fantowa na rzecz orkiestry. Prawie 200 losów zniknęło w pół godziny W Zespole Szkół Sportowych natomiast ruszył orkiestrowy turniej sportowy.

W przeddzień wielkiego finału (13.01) w kompleksie Canpol w Sieroczynie koło Człuchowa odbędzie się śniadanie z Sabatem Szefowych. Tam też zorganizowane zostaną pierwsze licytacje.

W niedzielę (14.01) wolontariusze wyjdą na ulice już o 8.00 rano. Od 10.00 do 16.00 zwiedzać będzie można zamkowe lochy. Zabawa w sztabie rozpocznie się o godzinie 13.00. Jak co roku człuchowską centralą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie Miejski Dom Kultury. Tam przygotowana będzie loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie też pokaz zumby, ratownictwa medycznego i karate. Koncerty rozpoczną się o 15.30.

- Wśród przedmiotów przeznaczonych na licytację nie zabraknie tradycyjnych człuchowskich serduszek. W tym roku człuchowski sztab będzie dysponował jednym złotym i dwoma srebrnymi serduszkami. Do kupienia będzie też koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, książka z autografem Czesława Langa oraz oryginalny scenariusz jednego z odcinków serialu "Na Wspólnej" z autografami aktorów - mówi Danuta Purgacz, szefowa człuchowskiego sztabu WOSP. 

Całe wydarzenie zakończy "Światełko do nieba". Na to wydarzenie zapraszamy na człuchowski Rynek. Początek, godzina 20:00.

(źródło: UM Człuchów)
REKLAMA

Komentarze (1)

~NIE  dla  WOSP!~NIE dla WOSP!

0 0

Nie skichajcie się z tym Owsiakiem, zanim wrzucisz grosz przeczytaj o Owsiaku to czego jeszcze nie wiesz, bo TVN , Polsat, Wyborcza tego ci nie powie tak jak pisze portal Wielka Szansa Dla Polski
?

"I tak co roku....bogacić się i nic nie robić...
Jak to jest, że sprzętu się nie kupuje, tylko wynajmuje od firmy prywatnej na okres 10 miesięcy, przykleja sobie znaczek serduszka, a ludzie są tym podekscytowani. Takie sprzętytrafiają tylko dla wybranych szpitali 5-6. Potem Ordynator szpitala wypisuje rachunek dla NFZ, który musi zapłacić tej firmie za korzystanie z tego WYNAJĘTEGO sprzętu, a mówił, że mieli być darmowe.
Mała świadomość Polaków jest taka, że tak naprawdę do wszystkich szpitali sprzęty kupuje NFZ oraz Samorządy Miasta. Szpitale wysyłają raporty jaki dany sprzęt jest potrzebny, wtedy jest finansowany z budżetu miasta lub budżetu państwa w zależności, gdzie ten Wniosek został wysłany.
Wysuwa się pytanie, dlaczego w Sądzie mimo nakazu ujawnienia tych dokumentów, nie chciał pokazać faktury, umowy. My pytamy i wciąż odpowiedzi nie mamy, dlaczego połowę pieniędzy ze zbiórek nie idzie na pomoc.
Kto chce, to niech go wspiera na jego kolejne luksusy.
MY UŚWIADAMIAMY SPOŁECZEŃSTWO, czy nie lepiej byłoby wesprzeć te dzieci, które naprawdę potrzebują Waszej pomocy?
Zamiast wrzucać do tych puszek Owsiaka, to wrzucajmy na prawdziwy cel ???????? https://www.siepomaga.pl/potrzebujacy ". Ja jak daję konkretnej osobie , to wiem komu daję , a nie wrzucam w ciemno.Warto to przemyśleć.


11:12, 14.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone