REKLAMA

Jak podjąć decyzję dotyczącą kupna nowego fotelika samochodowego?

12:21, 12.01.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Jak podjąć decyzję dotyczącą kupna nowego fotelika samochodowego? - fotelik Recaro Young Sport Hero

Wraz ze wzrostem dziecka, rosną również wciąż jego potrzeby, poza tym wraz z nastaniem nowego roku 2018, zmienią się warunki wielu rodzin.

Choć wybór fotelików samochodowych na rynku, jest naprawdę duża, warto zaopatrzyć się w taki model, który starczy na kilka lub kilkanaście lat. Decydując się ma kupno nowego fotelika samochodowego, warto zastanowić się czy będzie on pasował do samochodu. Foteliki dla większych dzieci zazwyczaj pasują do wielu samochodów, szczególnie tych nowych modeli, jednak warto to sprawdzić przed zakupem. Istotnym czynnikiem, który powinien decydować wręcz o zakupie danego fotelika samochodowego, jest to czy fotelik jest bezpieczny dla dziecka, czy posiada odpowiednie atesty oraz certyfikaty, dopuszczające fotelik do sprzedaży

Fotelik, który posiada wszelkie wymagane zabezpieczenia oraz certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa jest fotelik Recaro Young Sport Hero. Jest to ekskluzywny, solidny fotelik samochodowy, który jest idealny dla dzieci o wadze od 9 kg do 36, od 9 miesiąca życia do nawet 12 lat. Jest więc wysoko cenionym fotelikiem samochodowym wśród rodziców, ze względu na długą możliwość jego wykorzystania.

Fotelik Recaro Young Sport Hero posiada system zabezpieczeń HERO, który sprawia, że prowadzone pasy bezpieczeństwa się nie skręcają, ani nie wyślizgują w nieodpowiednim momencie, co usprawnia prawidłowe zapięcie dziecka. Natomiast System Advanced Side Protection chroni dziecko przed negatywnym skutkiem kolizji drogowej bocznej. Dzięki temu systemowi energia, która wytworzy się z powodu uderzenia jest natychmiast pochłaniana, a to stanowi dodatkową ochronę dla dziecka. Fotelik Recaro Young Sport Hero wyjątkowo łączy w sobie innowacyjny system bezpieczeństwa z poczuciem komfortu dziecka podczas podróży.

Fotelik Recaro montuje się przodem do kierunku jazdy, przy pomocy trzypunktowego pasa bezpieczeństwa dla większych dzieci. Natomiast dla mniejszych dzieci – niemowląt, odpowiednie są pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Zaletą fotelika Recaro Young Sport Hero jest wygodne miękkie siedzisko z nałożoną dodatkową wygodną poduszką. Dodatkowo fotelik wykonany jest z oddychających, termoregulacyjnych materiałów, dzięki czemu ciało dziecka się nie poci. Fotelik ten idealnie pochłania wilgoć, co ma szczególne znaczenie w ciepłe, letnie dni, poza tym tekstylia użyte do produkcji fotelika Recaro są również odporne na zabrudzenia i trudnopalne. Fotelik jest szczególnie wygodny dla podróżującego malucha, żywa kolorystyka fotelików dodatkowo zachęci rodziców do zakupu.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018