Zamknij
REKLAMA

Kupuj bilety ZTM Poznań na swoim telefonie!

13:26, 23.02.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Kupuj bilety ZTM Poznań na swoim telefonie!

Nie lubisz stać w kolejce do kiosku, by kupić bilet na autobus albo tramwaj? Często nie masz przy sobie gotówki, aby zapłacić za przejazd? W takim przypadku wypróbuj aplikacje do kupowania biletów ZTM Poznań – wystarczy tylko parę kliknięć na smartfonie!

Smartfony wykorzystujemy do wielu różnych celów – nie tylko do komunikacji z innymi osobami, ale również do przeglądania internetu, robinia zakupów, grania, robienia zdjęć i filmowania. Do dyspozycji mamy mnóstwo aplikacji, zarówno skoncentrowanych na rozrywce, jak i pomocnych w codziennym życiu.

Do takich aplikacji zaliczają się między innymi te do kupna biletów autobusowych i tramwajowych. Jedną z najbardziej popularnych aplikacji tego rodzaju jest mPay, która pozwala nam na wykupienie biletów w kilkudziesięciu miastach w Polsce, a ich liczba stale rośnie. Za jej pośrednictwem zakupimy również bilety Poznań ZTM.

Aplikacja mPay dostępna jest na wszystkie popularne systemy operacyjne – Android, iOS oraz Windows. Możemy pobrać ją z oficjalnych sklepów. Po zainstalowaniu zakładamy w niej swoje konto, w którym wybieramy preferowaną formę płatności. Do dyspozycji mamy podpięcie karty lub możemy wykorzystać doładowanie wirtualnej portmonetki z użyciem przelewu.

Jeśli chcemy zakupić bilet przez aplikację, wybieramy odpowiednią opcję, miasto, a następnie rodzaj biletu i ulgę. Transakcję potwierdzamy kodem. Tylko chwila wystarczy do tego, aby zakupić bilet już po wejściu do tramwaju albo autobusu. Taki wirtualny bilet zapisywany jest na naszym koncie – znajdują się na nim informacje o jego typie, godzinie zakupu. W razie kontroli możemy go po prostu okazać w aplikacji.

Zatem kupowanie biletów przez telefon to naprawdę świetna propozycja przeznaczona dla każdego podróżującego doceniającego swój komfort oraz czas. Co więcej, mPay pozwala na zakupienie biletów w jeszcze niższych cenach – tylko za 1 złoty w ramach prowadzonych promocji. Aplikacja do kupna biletów to sprawdzony sposób na oszczędność – nie tylko czasu i nerwów, ale i pieniędzy!

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone | 2018