Zawody sędziowane były przez komisję sędziowską składającą się ze strażaków sępoleńskiej komendy PSP pod kierownictwem sędziego głównego st. kpt. Tomasza Kabat w konkurencjach ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza z przeszkodami.
Zawody obserwowali zaproszeni goście, organizatorzy, gospodarze oraz strażacy-kibice, między innymi poseł na Sejm Iwona Kozłowska, starosta Jarosław Tadych, jego zastępca Andrzej Marach, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Sępólnie Krajeńskim bryg. Maciej Suchomski, burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski oraz zgromadzeni druhowie z Prezesem Zarządu Powiatowego OSP Maciejem Kluczyńskim.
W zawodach wzięły udział 22 drużyny, w tym 6 kobiecych (grupa C), 7 młodzieżowych MDP i 9 męskich (grupa A). Dla najlepszych nie zabrakło, pucharów, medali i dyplomów. Puchar "przechodni" Starosty Sępoleńskiego trafił do ponownie do Zakrzewka.
Wyniki - klasyfikacja generalna obejmująca 2 konkurencje
Grupa A - męskie drużyny pożarnicze
1. OSP Zakrzewek II - 101,97
2. OSP Zakrzewek I - 105,07
3. OSP Kamień Krajeński - 107,84
Grupa C - kobiece drużyny pożarnicze
1. OSP Toninek - 130,70
2. OSP Płocicz - 131,42
3. OSP Sypniewo - 133,44
Grupa MDP dziewczęta
1. OSP Sitno - 1031,97
2. OSP Wałdowo - 1014,47
3. OSP Sypniewo - 1013,67
Grupa MDP chłopcy i drużyny mieszane
1. OSP Wałdowo - 1038,06
2. OSP Sitno - 1027,95
3. OSP Płocicz - 983,15
St. kpt. Robert Sieg
22:47, 30.06.2015
Brawo Zakrzewek
;)21:52, 01.07.2015
Zakrzewek Pany ;)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz