Zamknij
REKLAMA

Na Zawiszy powstanie hala lekkoatletyczna

23:54, 11.05.2019 | źródło: KPRM
REKLAMA
Skomentuj
fot. Krystian Maj /KPRM

Premier Mateusz Morawiecki podczas swojej wizyty w Bydgoszczy ogłosił, że wkrótce na Zawiszy będzie budowana hala lekkoatletyczna.

- Dzięki naszym wysiłkom możemy ogłosić, że tutaj na CWZS Zawisza Bydgoszcz będzie budowana hala lekkoatletyczna. Młodzi ludzie muszą mieć, gdzie trenować i ta hala będzie właśnie takim miejscem- mówił na stadionie w Bydgoszczy Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. 

- Deklaracja Pana Premiera to dla nas wielka radość. Możemy śmiało powiedzieć, że bydgoski Zawisza to kuźnia polskich kadr lekkoatletycznych i taka hala jest tutaj bardzo potrzebna. Dziękuję - mówił minister w Kancelaria Premiera Łukasz Schreiber.

Kompleks Sportowy Zawisza to jeden z największych i najbardziej funkcjonalnych ośrodków sportowych w Polsce. Dysponuje m.in. Stadionem im. Zdzisława Krzyszkowiaka, strzelnicą sportową, halą gimnastyki sportowej i tenisową. 

- To dobre miejsce, żeby przypomnieć o wielkich sukcesach naszego sportu, a kolejne sukcesy będą wraz z coraz to nową infrastrukturą, właśnie taką jak ta hala lekkoatletyczna, którą tutaj tworzymy – powiedział na zakończenie premier Mateusz Morawiecki.

fot. Krystian Maj /KPRM

(źródło: KPRM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone