Zamknij

Andrzej Duda: być blisko moich rodaków - to mój główny cel

14:14, 15.02.2020 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
PAP

Ubiegający się reelekcję Andrzej Duda na inauguracyjnej konwencji wyborczej dziękował rodakom za wsparcie wyborcze w czasie poprzedniej kampanii. "Kiedy, jak tu dzisiaj mówiono, nikt nie wierzył na początku w to, że mogę wygrać wybory prezydenckie. Gdyby nie to wsparcie, gdyby nie ta obecność i gdyby nie te oddane głosy, nie byłoby możliwości realizacji tej misji" - dodał.

Podziękował też tym, którzy przychodzą na spotkania z nim, gdy podróżuje po kraju. "Staram się odwiedzić wszystkie jego zakątki, każdą miejscowość po to, żeby właśnie się spotkać z ludźmi, bo to jest główny cel - po to, żeby być z moimi rodakami" - powiedział prezydent.

Jak zaznaczył, serdecznie zaprasza do Warszawy na święta, na wycieczki do Pałacu Prezydenckiego. "Ale przede wszystkim dla mnie ważne jest to, żeby moi rodacy mogli spotkać się z prezydentem u siebie; żeby mieli to poczucie, że prezydent jest przy nich - blisko. Tam, gdzie mieszkają, tam, gdzie żyją, tam, gdzie toczy się ich życie, gdzie realizują się na co dzień ich ważne sprawy" - podkreślił Andrzej Duda. (PAP)

autorzy: Agnieszka Ziemska, Marzena Kozłowska, Mateusz Roszak

agzi/ mzk/ mro/ itm/

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

bachabacha

4 9

Tylko Andrzej Duda 16:53, 16.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

(:(:

6 3

Panie Duda, głównym celem powinno być realizowanie obietnic przedwyborczych i działania zgodne z Konstytucją. 16:34, 17.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone