bang00:25, 16.08.2015
JESTEM HARTKOREM
Henryk Witek00:36, 16.08.2015
piękna fotorelacja, dziękuję
21:18, 16.08.2015
wszyscy są zadowoleni z imprezy , a ja nie! Zamiast spędzić czas wolny z rodziną ,zasuwałem od 9 rano do 24.Nikt nawet nie powiedział dziękuje.Na drugi rok biorę chorobowe.
Sławek Stencel08:37, 17.08.2015
Podpisuje się pod komentarzem kolegi...
run - fun11:44, 17.08.2015
DO: ~ i do ~Sławek Stencel
Chyba byliśmy na różnych imprezach. Przyjechałam do Rysia po raz kolejny. Impreza była super. Nie byłam do końca ale w czasie imprezy wasz burmistrz dziękował wiele razy - wręcz miałam wrażenie, że się powtarza.
mieszkaniec12:00, 17.08.2015
A ja pracowałem dwa dni, nie tylko jednego dnia! Wiem, że były podziękowania dla nas wszystkich. Nie wiem czego oczekiwałeś ~. Indywidualnych podziękowań? Zostawię to bez komentarza. Moja ciocia z KGW pracowała dwa razy dłużej i cieszyła się z tego co się działo w naszej Wituni!
21:19, 17.08.2015
Jak ktoś chciał,to niech sobie pracował i 3 dni.To wolny kraj.Ja takiej potrzeby nie miałem i nikogo nie neguje.Podziękowań dla pracowników gminy i MGOK nie słyszałem,a zawsze schodzą z imprezy ostatni.
takie pytanko23:44, 17.08.2015
Czy pracownicy MGOK to wolontariusze, czy może dostają pensję za swoją pracę? Jeśli dostają, jest to wystarczające podziękowanie i drugi raz dziękować już nie ma potrzeby.
Sławek01:01, 18.08.2015
Ale zawrzało widzę, hehe ;) Dostają, niedostają - kazdy włożył w tą imprezę mnóstwo wysiłku, aby wypadło jak najlepiej. A podziękowania zawsze są w dobrym tonie, więc warto docenić wszystkich zaangażowanie - zarówno pracownikow wszelkich instytucji jak i wolontariuszy. Podziekowania spłynęły dzisiejszego dnia, wiec ten - jak sie okazuje - gorący temat można zamknąć... ;) pozdrowienia dla Pana Ryśka!
miłośnik biegania16:42, 18.08.2015
Sławku, czy w dzień maratonu pracowałeś czy byłeś na wolontariacie?
19:08, 18.08.2015
Ja swoim pracownikom płacę tygodniówki i za każdym razem im dziękuje za pracę.Ludzi trzeba szanować , a oni będą szanować szefa.
firma krzak.
Sławek21:05, 18.08.2015
od godziny 22:00 do godziny 24:00 - na wolontariacie... ;)
Strażak Sam11:55, 20.08.2015
Chciał bym sprostować że owszem pan Burmistrz dziękował chyba z 7 razy ale pani Łańskiej za organizację imprezy.Ja też pragnę podziękować za organizację imprezy na której nawet wody do picia nie zabezpieczono dla strażaków.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz