Zamknij

Zawodniczka Gwardii z awansem na Igrzyska Olimpijskie w Tokio

16.13, 02.05.2021 źródło: Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Zawodniczka KS Gwardia Piła, Klaudia Adamek, wraz z koleżankami wywalczyła wczoraj awans do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w biegu 4x100, podczas nieoficjalnych mistrzostw świata w Chorzowie. Polska drużyna w składzie: Paulina Guzowska, Klaudia Adamek, Katarzyna Sokólska i Pia Skrzyszowska – w swojej serii eliminacyjnej zajęła drugie miejsce, uzyskując czas 43,64. W sumie Polki zdobyły trzecie miejsce, za Holenderkami i Francuzkami.

– Jestem bardzo szczęśliwa. Pracowałyśmy na to ciężko. Wiedziałyśmy, na co nas stać, wierzyłyśmy w swoje możliwości. Trzeba było tylko dobrze podać pałeczkę i się udało – powiedziała Klaudia Adamek dla TVP Sport.


- Gratuluję Klaudii świetnego biegu, wspaniałego wyniku i awansu na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Gratulacje należą się także jej trenerowi Romanowi Marciniakowi z KS Gwardia Piła. W marcu wręczyłem nagrody w dziedzinie sportu najlepszym sportowcom, trenerom i działaczom za osiągnięcia sportowe uzyskane w 2020 roku. Wśród nagrodzonych była również Klaudia Adamek i jej trener – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski.

Klaudia, powodzenia na Olimpiadzie!

(źródło: Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%