Zamknij
REKLAMA

I Turniej Służb Leśnych i Kół Łowieckich w Futsalu

09:16, 17.03.2022 | .
Skomentuj Zwycięska drużyna I Turnieju Służb Leśnych i Kół Łowieckich w Futsalu - fot. http://www.csir-sepolno.pl/
REKLAMA

12 marca 2022r. w hali Krajna Arena odbył się I Turniej Służb Leśnych i Kół Łowieckich w Futsalu (Piłce Nożnej Halowej). Organizatorami zawodów byli: Koło Łowieckie nr 76 "Dzik” w Sępólnie Krajeńskim, Koło Łowieckie nr 97 "Knieja" w Sośnie oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Podczas imprezy prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz dwójki chłopców - Błażeja Lewandowskiego i Jana Grugela.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Na otwarciu obecni byli również zaproszeni goście reprezentujący administrację publiczną, Lasy Państwowe i Polski Związek Łowiecki. W trakcie uroczystości wystąpił także zespół sygnalistów myśliwskich.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn reprezentujących trzy okoliczne nadleśnictwa – Lutówko, Runowo i Zamrzenicę, oraz siedem kół łowieckich dzierżawiących obwody w okolicach Sępólna. Były to koła łowieckie „Dzik” z Sępólna, „Knieja” z Sośna, „Słonka” z Bydgoszczy, „Szarak” z Więcborka, „Daniel” z Lipki, „Bażant” z Chojnic i „Kicz” z Tucholi.

Drużyny rozlosowane zostały do dwóch 5-zespołowych grup, w których rywalizowano systemem "każdy z każdym". Mecze trwały po 12 minut. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy uzyskały awans do półfinałów. Pierwsze miejsce zajęło koło łowieckie nr 79 „Knieja” w Sośnie, drugie miejsce przypadło kołu łowieckiemu nr 76 „Dzik” z Sępólna Krajeńskiego, a trzecią lokatę zdobyło koło łowieckie nr 13 „Słonka” z Bydgoszczy.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Najlepszym bramkarzem okazał się Piotr Szyszka (Koło Łowieckie nr 13 "Słonka"), najlepszym strzelcem Tomasz Piszczek (Koło Łowieckie nr 76 "Dzik"), a najlepszym zawodnikiem Mirosław Tyda (Koło Łowieckie nr 79 "Knieja'').

Jednak najważniejszymi zawodnikami tego turnieju byli dwaj chłopcy, na leczenie których zbierane były pieniądze. Ci z państwa, którzy nie rozliczyli jeszcze podatku dochodowego mogą również pomóc przekazując 1% swojego podatku na ich leczenie. Wystarczy wpisać w zeznaniu podatkowym któryś z podanych niżej numerów KRS.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, KRS 0000037904 z dopiskiem „40311 Grugel Jan”

Stowarzyszenie „Dorośli-Dzieciom” w Sępólnie Krajeńskim, KRS 0000040559 z dopiskiem „na rzecz Błażeja Lewandowskiego”

Hubert Codrow

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%