Zamknij

Tysiące koni galopowało ulicami Sępólna

20:17, 17.09.2016 Aktualizacja: 21:40, 14.10.2025
3

Zakończenie sezonu motocyklowego uświetniło tyle właśnie, lśniących chromem i lakierem pięknych maszyn wszystkich marek i typów. Przyjechali na nich weterani wielu zlotów motocyklowych,  miłośnicy motocyklowej przygody, niektórzy z racji młodego wieku jeszcze za plecami rodziców, a wszystkim przyglądała się spora liczba mieszkańców miasta.

Szkoda, że zdjęcia nie oddają klimatu takiego zjazdu. Nie czuć na nich wibrującego od odgłosów pracującego silnika powietrza, nie słychać różnorodnych tonów klaksonów, trąbek i nie wiadomo jakich jeszcze urządzeń dźwiękowych, nie czuć tego specyficznego zapachu spalin, który wprowadza w zachwyt każdego miłośnika motoryzacji.

tekst i zdjęcia Andrzej Ossowski


Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

motorynkamotorynka

0 0

ja też chcę jeździć motocyklem po drodze publicznej bez kasku, w obecności policji

20:53, 17.09.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

aa

0 0

o.k. wszystko ładnie, pięknie, ale następnym razem mogliby to zorganizować na targowisku.

11:12, 19.09.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0 0

Nie rozumiem po co na targowisku? Motocykliści jak zwykle zebrali się na pl. Wolności i ruszyli do Kościoła na mszę sw.i to wszystko, a po mszy ruszyli w dalsza drogę i można ich było podziwiać stojąc na chodniku.

12:24, 20.09.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%