Zamknij

Spotkanie Wigilijne u Aktywnych z Jeziorek

09:44, 19.12.2017 | Marek Kąckowski
REKLAMA
Skomentuj
Spotkanie Wigilijne u Aktywnych z Jeziorek

W minioną sobotę odbyło się Spotkanie Wigilijne zorganizowane przez Stowarzyszenie Jeziorki Aktywna Wieś. Licznie zebrali się pasjonaci wędrowania z dwoma kijkami, a wśród nich przedstawiciele środowisk osób niepełnosprawnych. 

Imprezę otworzył sołtys wsi Jeziorki, pan Janusz Michaelis, składając naszym Gościom świąteczne życzenia. Tegoroczna Wigilia, wzorem lat ubiegłych, rozpoczęła się spacerem nordic walking wśród naszych jeziorkowych lasów, po czym wszyscy, po niemałej dawce świeżego powietrza, jeszcze chętniej zasiedli do pięknie udekorowanych i suto zastawionych stołów. Były rozmowy, wspomnieniowe opowieści, świąteczne życzenia, podziękowania i upominki. Najmłodszych odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył im prezenty.

Niezmiernie nam miło, że nasze zaproszenie przyjął Starosta Pilski, pan Eligiusz Piotr Komarowski, Wójt Gminy Kaczory, pan Brunon Wolski, pan Radosław Górka – radny Rady Gminy Kaczory i pan Bogdan Likus, emerytowany pilot wojskowy – jeden z najlepszych w latach, kiedy pełnił służbę.

Dziękujemy Wam, Kochani, za cudowną, rodzinną przedświąteczną atmosferę, która zawsze jest naszą wspólną zasługą. Cieszymy się, że tak licznie przybyliście, abyśmy razem mogli poczuć klimat zbliżających się pięknych świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy tym wszystkim. którzy odpowiedzieli na nasz apel i podrzucili karmę dla zwierząt, którą jeszcze przed Świętami dostarczymy do Młotkowa. 

Podziękowania za wsparcie naszego spotkania i wspieranie naszych innych pomysłówskładamy Radosławowi Górce, Marcinowi Wypychowi i firmie "Biotech", Mariuszowi Michowskiemu i firmie "ESC", Romualdowi Wycisło i stowarzyszeniu "Daj Radość Niepełnosprawnym", Staroście Pilskiemu - Eligiuszowi Komarowskiemu za pomoc przy zorganizowaniu transportu osobom niepełnosprawnym do Jeziorek.

Szczególne podziękowania i słowa uznania należą się maszym wspaniałym sąsiadkom Elżbiecie Kowalskiej i Danusi Koc za nieocenioną pomoc w przygotowania tak smacznych potraw na nasze spotkanie i pomoc w przygotowaniu całego spotkania.

(Marek Kąckowski)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone