Zamknij

Bal dla Tomka

11:04, 24.01.2018 | Lucyna Sztandera - www.kanal10.pl
REKLAMA
Skomentuj
Bal dla Tomka - fot. Lucyna Sztandera - www.kanal10.pl

V Bal Sportowca LZS "Gryf" Piaseczno przeszedł już do historii. Pozostały wspomnienia, a co najważniejsze te najlepsze emocje - jak po wygranym meczu - bo był to bal, na który przybyli wszyscy z myślą, by dołożyć cegiełkę do rehabilitacji prezesa klubu Tomasza Kobusińskiego. Cały dochód z biletów, aukcji, loterii przeznaczony zostanie na leczenie. Swoją cegiełkę dołożył też DJ Dariusz Fridehl, który zagrał za darmo.

Było wiele wzruszających momentów - podczas przemówień, wspomnień czy chociażby wtedy, gdy wszyscy skandowali: Tomek, Tomek...

Prezes Tomasz Kobusiński życzył wszystkim piłkarzom wygranej w głosowaniu na najlepszego sportowca "Gryfa", ale wiadomo, że wszyscy nie mogli znaleźć się na I miejscu. To, w tym roku zajął po raz drugi Kamil Jeliński. Na podium niżej znalazł się Mateusz Szydeł, a za nim Robert Bogdanowicz - zwycięzca II edycji. Kolejne miejsca zdobyli: Sławomir Walaszek - ubiegłoroczny zwycięzca, Kamil Zapalski, Kamil Pestka, Bartosz Piechowski, Artur Jasiek, Michał Heleniak, Mateusz Zamojski.

(Lucyna Sztandera - www.kanal10.pl)
REKLAMA

Komentarze (1)

M.M.

0 0

Gratuluję Państwu serca po lewej stronie ! Czapka z głowy ! 20:18, 24.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone