Zamknij
REKLAMA

Zatańczyli na lodzie po raz czwarty

00:24, 02.03.2019 | Materiał: .mpTRÓJCA
REKLAMA
Skomentuj
Zatańczyli na lodzie po raz czwarty - fot. Jakub Grabiński

Nakło po raz czwarty zatańczyło na lodzie. Było głośno, wesoło i słodko - małą nakielską tradycją stało się organizowanie tego wydarzenia w tłusty czwartek.

Rok 2019 to 720. rocznica nadania praw miejskich Nakłu nad Notecią, stąd też tegoroczna edycja rozpoczęła się wspólnym Polonezem. Trudno nazwać go jednak tradycyjnym, a to za sprawą ekipy odpowiadającej za organizację wydarzenia, czyli .mpTRÓJCY, która zadbała, by nawet ten tradycyjny taniec przerodził się w istne szaleństwo na lodzie. Tempo nie zwalniało do samego końca imprezy. Na wszystkich, którym brakowało sił, a także na tych, którzy "dzień święty święcą", cukiernia La Petite przygotowała słodki poczęstunek w postaci przepysznych pączków. Wydarzeniom organizowanym przez .mpTRÓJCĘ, tak jak to bywało w przypadku działań Fundacji "w Kuźni", towarzyszą akcje mające na celu niesienie pomocy. Tak też było wczoraj - każdy chętny mógł wesprzeć inicjatywę budowy hospicjum w Olszewce poprzez dobrowolny datek przekazany wolontariuszom Caritas.

Serdeczne podziękowania dla pozostałych rganizatorów: Nakielskiego Ośrodka Kultury oraz Nakielskiej Administracji Domów Mieszkalnych - bez Waszej pomocy to wydarzenie nie odbyłoby się ani razu, a mogło się odbyć już po raz czwarty. Mamy nadzieję, że za rok ponownie się spotkamy, by w rytmie największych imprezowych hitów bawić się na mroźnej dyskotece na lodzie. Liczymy też, że ponownie będziemy mogli rozkoszować się pysznymi słodkościami od La Petite, którym bardzo dziękujemy za pomoc przy NAKŁO TAŃCZY NA LODZIE vol. 4!

Pomysł na zorganizowanie wydarzenia 4 lata temu podsunęła nam autorka bloga kopniakmotywacji.pl - Marta Kamińska. Pisząc "nam" mamy na myśli autorów audycji .mpTRÓJCA, na którą serdecznie zapraszamy w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 23:59, oczywiście na antenie Radia Nakło 107,5 FM. Do usłyszenia!

(Materiał: .mpTRÓJCA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone