Zamknij
REKLAMA

9 latka ściga się na asfalcie

19:45, 05.05.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
9 latka ściga się na asfalcie

Tosia Rogalska z Cekcyna zawodniczka WKM Więcbork wzięła udział w zawodach Pucharu Polski PitBike SM Koszalin.

W sobotnich zawodach Tosia dała turbo popis swoich możliwości. Śmiało można powiedzieć, że jest zawzięta i ma talent do motosportu.

Tor Koszalin jest torem o śliskiej nawierzchni asfaltowej a możliwe opady deszczu mogą tylko pogorszyć przyczepność opon. Udało się i deszczu nie było. W rywalizacji klasy Stock 90 wiek 8-12 lat zostało zgłoszonych 13 zawodników.

Po zgłoszeniu Tosi do zawodów w klasie Stock 90 przystąpiliśmy do treningów i sprawdzenia ustawień motocykla. Jak zawsze podczas motocyklowych rywalizacji Tosię wspiera sponsor firma Andrzeja Klimowicza www.olejeklimowicz.pl dystrybutor produktów Neste.

Pierwszy wyścig, jak zawsze, nasza sportsmenka pojechała zachowawczo. Sama tego nie potrafi wyjaśnić, dlaczego pierwszy wyścig zawsze traktuje jak rozgrzewkę. Za to w drugim wyścigu pokazała na co ją stać.

Warto zobaczyć emocjonujący II wyścig, w którym Tosia ściga się z chłopakami.

Zapraszamy na film

Pierwszy wyścig czas od 1:57:00 do 28:36:00
Drugi emocjonujący wyścig 2:45:00 do 3:02:00
Wręczanie nagród 4:08:00

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone