Zamknij

Przedszkolaki z Bajki w ogólnopolskim maratonie

20:04, 30.05.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Przedszkolaki z Bajki w ogólnopolskim maratonie

Od 5 lat redakcja miesięcznika "Bliżej Przedszkola" inicjuje maraton dla przedszkolaków. Gminne Przedszkole Nr 2 "Bajka" w Sępólnie Krajeńskim  po raz drugi wzięło udział w przedsięwzięciu. Dzięki współpracy z Centrum Sportu i Rekreacji  maluchy mogły poczuć ducha maratonu.  23 maja wszystkie przedszkolaki  wysłuchały hymnu "Sprintem do maratonu"  i  w strojach sportowych  z numerami startowymi  pobiegły na bieżni CSiR pobić rekord ubiegłoroczny. Udało się!. Wszystkie dzieci zostały udekorowane medalami . 

Rada Rodziców zadbała o sportowe nagrody. Wszystkie dziecięce drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Atmosfera, klimat, a przede wszystkim popularyzacja biegania to najważniejsze punkty tego dnia. Czekamy już na następny maraton.

R. Jędrzejczak

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MiśMiś

1 0

Te dzieci nie musza umiec szybko biegac te z przedszkola nr1 za to tak bo inaczej zostana przejechane na pasach na Wojska Polskiego,jeszcze zakręt poszerzyli wariatom drogowym z Nowego Rynku na Wojska Polskiego, teraz trzeba z dzieckiem biegać i to sprintem! Brawo burmistrz! Brawo Ty! 15:00, 31.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone