Zamknij
REKLAMA

Trwa zwycięska passa młodych piłkarzy LUKS Feniks Mrocza

08:31, 23.09.2019 | E.S
REKLAMA
Trwa zwycięska passa młodych piłkarzy LUKS Feniks Mrocza - fot. LUKS Feniks Mrocza

W niedzielę 22 września młodzicy LUKS Feniks Mrocza udali się na kolejne zawody mistrzowskie, tym razem do Koronowa. Po bardzo dobrej grze, w szczególności w II połowie, odnieśli zasłużone zwycięstwo 5-1. Bardzo dobrze zaprezentował się cały zespół. Chłopcy zagrali ambitnie i walczyli do końca o korzystny wynik.

Cieszy dobra postawa młodych piłkarzy na treningach, co bezpośrednio przekłada się na uzyskane wyniki sportowe. Początek sezonu nie należał do udanych, po porażkach z Krajną Sępólno oraz Dębem Potulice nastąpiło przełamanie i kolejne 4 wygrane wyprowadziły zespół na fotel wicelidera.

Naszą drużynę czekają jeszcze trudne mecze i runda rewanżowa, ale dzisiaj należy cieszyć się z dobrej formy młodych piłkarzy.

Victoria Koronowo – FENIKS Mrocza 1- 5 ( 0-1)

Bramki: Jakub Pacholski 2, Cyprian Frankowski, Adrian Durau, Jakub Chołys

Skład: F. Gondek, P. Gondek, J. Chołys, J. Hamowski, S. Moczadło, Sz. Piątkowski, A. Durau, M. Dziamecki, K. Wiese, C. Frankowski, J. Pacholski, K. Deja.

W pozostałych meczach zagrali: B. Pyszka, O. Jasiorowski, M. Bąk, D. Wyrzykowski

Drużyna dofinansowana jest między innymi ze środków Urzędu Miasta i Gminy Mrocza na rozwój sportu na terenie MiG Mrocza w 2019 roku.

Trener zespołu Marcin Klebs

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone