Zamknij
REKLAMA

Ruszyły rozgrywki Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2019/2020! (FOTO)

17:37, 04.11.2019 | Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku
fot. Paweł Białczak
REKLAMA

20 października 2019 roku rozpoczęły się rozgrywki „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet” w sezonie 2019/2020. Do rozgrywek w trzeciej edycji ligi zgłosiło się 8 zespołów: Chodzieżanki, Noteć Czarnków, OSiR Wyrzysk Juniorki, OSiR Wyrzysk Kadetki, SP Szamocin, SPS Sparta Złotów, Volley-mix Żnin, Żnin Team.

Celem rozgrywek jest wyłonienie mistrza w piłce siatkowej kobiet w nadchodzącym sezonie 2019/2020, popularyzacja piłki siatkowej wśród kobiet, a także propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego. W poprzednim sezonie medale zdobyły: złote Volley-mix Żnin, srebrne Iskra Szamocin, brązowe OSiR Wyrzysk Juniorki.

Liga kobiet zostanie rozegrana systemami „każdy z każdym” oraz „mecz i rewanż”. Mecze rozgrywane są do 3 wygranych setów do 25 punktów (tie-break do 15 punktów). Spotkania rozgrywane są według terminarza na dwóch boiskach. W danym terminie ligowym odbywają się dwie kolejki ligowe (czyli każda drużyna w danym dniu rozgrywa dwa mecze). W ramach rozgrywek ligowych każdy zespół rozegra 14 spotkań.

  Siatkarska rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 9:00 w hali sportowej w Osieku nad Notecią. Spotkania sędziowali: Pan Wojciech Węgrzyn oraz Pan Bartłomiej Mrotek. Funkcje koordynatora rozgrywek pełnił Pan Paweł Białczak. Organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku.

Wyniki spotkań ligowych

Tabela ligowa 

Poniżej przedstawiamy statystyki drużynowe ze spotkań 1 i 2 kolejki „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet” w sezonie 2019/2020:

 

Statystyki drużynowe z 1 kolejki

Statystyki drużynowe z 2 kolejki

Podsumowanie statystyk drużynowych po 2 kolejkach

Zestawienie statystyk indywidualnych ze spotkań 1 i 2 kolejki „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet” w sezonie 2019/2020, a także podsumowanie statystyki ligowych po rozegran 2 kolejek ligowych:

Statystyki indywidualne z 1 kolejki

Statystyki indywidualne z 2 kolejki

Podsumowanie statystyk indywidualnych po 2 kolejkach

Więcej zdjęć z rozgrywek spotkań jest dostępnych pod linkiem LINK oraz LINK  a także na stronie www.osirwyrzysk.pl.

 

Zapraszamy na spotkania 3 i 4 kolejki „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet” w sezonie 2019/2020, które zaplanowane są na 1 grudnia 2019 roku. Terminarz spotkań prezentujemy poniżej. Serdecznie zapraszamy na trybuny do kibicowania siatkarkom!

Terminarz spotkań 3 i 4 kolejki

 

(Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA