Zamknij
REKLAMA

Wystartowały rozgrywki Krajeńskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn w sezonie 2019/2020!

18:45, 23.11.2019 | E.S
Skomentuj
Paweł Białczak
REKLAMA

W dniu 27 października 2019 roku rozpoczęły się rozgrywki „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Kobiet” w sezonie 2019/2020. Do rozgrywek w trzeciej edycji ligi zgłosiło się 9 zespołów: Albatros Dąbrowa, Bel Team, Dzieci z Noteci, Goodmorning Volley, Kwiat Polskiej Młodzieży, Problem Szamocin, SBN Calato, Volley Mafija, Złotovia Złotów.

Celem rozgrywek jest wyłonienie mistrza w siatkówce mężczyzn w nadchodzącym sezonie 2019/2020, popularyzacja piłki siatkowej, a także propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego. W poprzednim sezonie medale zdobyły: złote Bel Team, srebrne Miłosz Świerczyński Team, brązowe Calato Więcbork.

Liga mężczyzn zostanie rozegrana systemami „każdy z każdym” oraz „mecz i rewanż”. Mecze rozgrywane są do 2 wygranych setów do 25 punktów (tie-break do 15 punktów). Spotkania rozgrywane są według terminarza na dwóch boiskach. W danym terminie ligowym odbywają się trzy kolejki ligowe (czyli każda drużyna w danym dniu rozgrywa dwa lub trzy mecze). W ramach rozgrywek ligowych każdy zespół rozegra 16 spotkań.

Siatkarska rywalizacja rozpoczęła się o godzinie 9:00 w hali sportowej w Osieku nad Notecią. Spotkania sędziowali: Pan Wojciech Węgrzyn oraz Pan Łukasz Ajchstet. Funkcje koordynatora rozgrywek pełnił Pan Paweł Białczak. Organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku.

GRAFIKI:

Wyniki spotkań ligowych

Poniżej przedstawiamy statystyki drużynowe ze spotkań 1, 2, 3 kolejki „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn” w sezonie 2019/2020, a także podsumowanie statystyk po rozegraniu 3 kolejek ligowych:

Statystyki drużynowe z 1 kolejki

Statystyki drużynowe z 3 kolejki

Podsumowanie statystyk drużynowych po 3 kolejkach

Zestawienie statystyk indywidualnych ze spotkań 1, 2, 3 kolejki „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn” w sezonie 2019/2020, a także podsumowanie statystyk po rozegraniu 3 kolejek ligowych:

Statystyki indywidualne z 1 kolejki

Statystyki indywidualne z 2 kolejki

Statystyki indywidualne z 3 kolejki

Podsumowanie statystyk indywidualnych po 3 kolejkach

 

Więcej zdjęć z rozgrywek spotkań jest dostępnych pod linkiem

oraz pod linkiem,

a także na stronie www.osirwyrzysk.pl.

Zapraszamy na spotkania 4, 5, 6 kolejki „Krajeńskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn” w sezonie 2019/2020, które zaplanowane są na 24 listopada 2019 roku. Terminarz spotkań prezentujemy poniżej. Serdecznie zapraszamy na trybuny do kibicowania!

Terminarz spotkań kolejki

 

Foto: Paweł Białczak

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz