Już przed godziną 17 targowisko w Więcborku zaczęło wypełniać się publicznością, do której organizatorzy adresowali ten, kończący obchody święta Miasta, program. Drewniana, dająca dobry klimat, konstrukcja więcborskiego "Mojego Rynku", stoły i ławy biesiadne, grill, napoje, wata cukrowa, lody i dmuchańce dla najmłodszych, a na scenie popisy wokalne Wesołych Nutek z Więcborka oraz Mroczanek z Mroczy, występ Więcborskiej Orkiestry Dętej i Kabaretu Rym Cym Cym, wspólne śpiewanie, wesoły gwar i oczekiwanie na gwiazdę wieczoru - tak wyglądało niedzielne popołudnie na targu, tłocznym, niczym w przedświąteczny dzień targowy.
Nie tylko do wspólnego śpiewania zachęciły publiczność występy wspomnianych gości, bo gdy na scenie pojawił się Damian Holecki, gwiazda Telewizji Silesia, z którym jego fani także śpiewali już od pierwszych taktów, to na skrawkach wolnej targowej przestrzeni pojawiły się tańczące pary. Dobra zabawa trwała.
Takie to było zakończenie tegorocznych Dni Więcborka. Z całą pewnością udane. Nic, tylko biesiady śląskie organizować...
tekst - Ewa Szydeł
fot. Andrzej Ossowski, Ewa Szydeł
z Sępólna15:43, 05.08.2015
Fajna impreza, warto było pojechac do Więcborka.Z Sępólna było wiele osób, było na czym usiąść, a to jest wazne, bo w naszym Sepólnie raczej nie posiedzisz, np. na imprezach na stadionie, czy na targowisku miejskim.Może w tym roku będzie na stadionie inaczej, skombinują jakies ławeczki, bo tyle razy się o to upominamy!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz